-----
Lady Gaga - Marry The Night
Video PREMIERE - 2.12.2011 - 2:00

*Biography*

Cinema Bizarre - Biografie

2. února 2010 v 16:05

V roce 2005, Strify (vedoucí zpěvák), Kiro (baskytarista) a Yu (kytarista), na se potkali na konvence o manga a anime. Vzhledem k tomu, kluci dostali ihned lásku všech hudebních od útlého věku, on se rozhodl vytvořit dohromady kapelu. To nebylo dlouho předtím, než kapela Shin (bicí) a Luminor (klávesista), zesílení.
Tak byla kapela založena - ale nyní jméno bylo třeba nalézt. Pro zpěváka Strifyho bylo důležité, že slovo "bizarní" nebo "paradox nastane" v názvu kapely, protože kluci chtějí říct své fanoušky, že to není špatné, kdyby si "jinak", než masy. Druhá část jména skupiny byl brzy ustavený "Cinema" - slovo, které by se lépe hodí pro filmové nadšence, pět kluci? Nyní, přinesl dva termíny pouze ve správném pořadí a jsou "Cinema Bizarre" se narodil. Vzhledem k tomu, pět samostatných s jejich vzhled a jejich pohodě jevištní show s jejich fanoušci chtějí nabídnout velké kino, toto jméno dokonale zapadá.

Kapele se podařilo najít v relativně krátkém čase, řízení a získat nahrávací smlouvu. Na jaře roku
2007, první studiovou nahrávku začal na jejich debutové album "Final Attraction" v Berlíně, Stockholmu, Kodani a Londýně. Jelikož každý z pěti chlapců má svůj vlastní hudební preference a fixační dohromady různé prvky, jako je rock, new wave, nový romantický, popu, rocku a glam-Japonsko pro svůj jedinečný zvuk, který se stal jeho vlastní jméno:
I-pop.

Dne 14. Září 2007 vydala první singl "Lovesongs (they kill me), a on October 12, pak přišla debutové album" Final Attraction "na trhu.

S její jedinečný zvuk, který se už dostat ven z mé hlavy, a její výjimečné charisma zaujmout Cinema Bizarre fanoušky a přinést glam 80. let zpátky na pódium. Na její koncerty poskytují pět kluci barevné, sentimentální, okouzlující, tajemná a pozvat své diváky ponořit je v jiném světě.

Tento zpěvák Strify: "Hra s fantazií, s vzhled, podívejte se - možná chceme .... možná chceme provokovat, ale je to jen hra."

"Náš zvuk a naše show je k dispozici jak velký ohňostroj - hudebně a emocionálně. Chceme přilákat lidi a unést jim naše písničky v jiném světě, kde neexistují žádná pravidla, žádná omezení. Cokoli jiného by byla nuda!"

V listopadu 2008 Luminor odešel ze zdravotních důvodů, bohužel kapela. Vzhledem k tomu, pak je prostor vyplněn na klávesnici Romeo.


Popis a charakteristiky kapely

Chlapci, jak z hlediska hudby, stejně jako jejich vzhled, jejich vlastní styl! Jejich hudba je unikátní, osobitý a prostě návykové!
Během své vlasy třpitivý styl lze nalézt, česané a pletené rozšíření, oční stíny, řasenka, prášek, oční linky a tužky...To se však nestalo prostě zakomponován všechny stejné - ne, každá si stanovuje své vlastní akcenty. Yu, pro příklad, rád používá jeho oblíbené barvy červené a černé v jeho styl - ať už použitím make-up na oči, nebo červené pruhy ve vlasech.
Jiné populární příslušenství na Klucich jsou ozdoby, jako jsou náhrdelníky a prsteny. Jejich oblečení je obvykle glam-středně a připomíná vzhled 80. let. Kiro má velmi často bílé věci Yu opět hrát jeho oblíbené barvy červené a černé, důležitou roli. Strify má rád černé a zlaté, Shin a Romeo obvykle nosí černé oblečení.
Jejich styl je neobvyklý kluci tajemné a zajistit, že se zamiloval do své fanoušky tolik.

Vzhledem k tomu, že přichází s neobvyklou styl, ale ne vždy omezena na povzbuzení, ale někteří kritici pozornost na sebe dělá, je motto pěti chlapců:

Style Is War

Kluci si získali velké přízně fanoušků téměř celého světa. úspěch je čekal i v Americe kde vydali album s názvem Bang! a + Tour s Lady GaGa (The Fame Ball Tour) Pro europske fanoušky je zde nový album Toyz (2009) s úspěšnými singlemi (I Came 2 Party a My Obsession) který je dost odlišný od předchozího alba.

s cenou EBBA

http://www.cinemabizarre-fanclubaustria.com/homepage/bio_pic.jpg 
 

Reklama